[Pytanie ogólne] Wózki widłowe i podnośniki - zakup oraz serwis

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez Miros » 12 maja 2021, o 08:03

Cześć!
Szukam dobrej jakości wózków widłowych do hali produkcyjnej i magazynu. Macie dla mnie wskazówki gdzie ich szukać, na co zwrócić szczególną uwagę i jednocześnie czy też odnośnie serwisów dobrze sobie radzą? Pozdrawiam :)
Miros
2 bieg
2 bieg

Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2000

Postprzez Borel » 14 maja 2021, o 11:17

Na pewno warto postawić jednak na dobrą i sprawdzoną firmę w przypadku której będziecie mogli liczyć na wysoką jakość, wsparcie i jednocześnie rozsądne warunki cenowe żeby sam sprzęt nie wymagał ciągłych napraw. Dlatego w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na Lemarpol w przypadku których można liczyć zarówno na wysoki standard, na stanie mają ponad 350 sztuk sprzętu nowego oraz używanego i jednocześnie dbają o serwisowanie oraz dają dobre warunki najmu długoterminowego.
Borel
2 bieg
2 bieg

Rok produkcji: 2004

Postprzez MariuszSt » 19 maja 2021, o 08:56

Również mam pozytywne spostrzeżenia w tym zakresie, akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia w zakresie wyboru dobrych wózków widłowych podnośników, czy platform transportowych to tutaj jak najbardziej warto wymienić właśnie firmę Lemarpol w której będziecie mogli liczyć na profesjonalne doradztwo, jasne warunki, no i również pod względem zakresu cen wygląda to bardzo dobrze. Mam nadzieję, że znajdziecie odpowiednie wsparcie dla siebie.
MariuszSt
1 bieg
1 bieg

Model: v50
Rok produkcji: 0

Postprzez Toris » 31 maja 2021, o 07:21

Rzeczywiście jeśli chcecie mieć dobrych specjalistów od sprzętu magazynowego w jednym miejscu licząc zarówno na dobre warunki zakupu, wynajmu, czy również serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego to też uważam, że warto wymienić tutaj lemarpol. Porządna firma z której usług korzystamy już od lat prowadząc magazyn pod Warszawą.
Toris
2 bieg
2 bieg

Rok produkcji: 2001

Postprzez Miros » 9 cze 2021, o 12:47

Dzięki Panowie za pomoc! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że w końcu uda mi się podjąć racjonalną decyzję i co również ważne nie tylko znajdziemy dobry sprzęt, ale i pomoc serwisową. Pozdrawiam i postaram się dać znać, jak już u mnie będzie po wszystkim.
Miros
2 bieg
2 bieg

Rok produkcji: 2000

Powrót do Porady przed zakupem