Chemia samochodowa - wybór

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez Miros » 15 cze 2021, o 18:10

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości chemii samochodowej do pielęgnacji zarówno lakieru, felg, ale również tapicerki w środku. Macie może jakieś doświadczenie w tym zakresie i jednocześnie jakie marki według Was warto sprawdzić, chciałbym też w przyszłości zająć się autodetalingiem zawodowo. Ostatnio szukając ciekawych propozycji trafiłem na markę Ondo i chciałbym zapytać co na ich temat sądzicie https://ondo.eu/oferta/chemia-samochodowa/ Dużą zaletą jest również z tego co widzę że zapewniają możliwość stworzenia serii swoich produktów. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podpowiedzi się nam tutaj pojawią :)
Miros
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 122
Dołączył(a): 15 lip 2019, o 21:01
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2000
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Magiczna » 18 lis 2021, o 23:26

Jeśli już jesteśmy w temacie chemii to może znajdę tu dobrą duszyczkę, która zna się również na chemii dla elektroniki? Mój pracownik dał mi list rzeczy do kupienia do nowego projektu i znajdują się na niej między innymi zalewy do elektroniki. Trochę poszperałam i znalazłam sklep internetowy MCC i zastanawiam się, czy zgodnie z opiniami ich towar jest naprawdę tak dobrej jakości? Ktoś może używał czegoś od nich? Nie chciałabym kupować niczego w ciemno, bo projekt, do którego tego potrzebuje, jest niezwykle ważny. Dzięki z góry za odpowiedzi! ;)
Magiczna
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 114
Dołączył(a): 26 cze 2021, o 22:52
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości