Recyrkulator spalin w samochodzie

Ciekawe linki do stron o V50 S40 C70 oraz ogólnie o Volvo i motoryzacji

Powrót do Linki

Postprzez Borel » 26 lip 2021, o 13:18

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości części samochodowych do swojego auta m.in jeśli chodzi o układ recyrkulacji EGR/AGR to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Arcoore https://arcoore.com/produkty/egr/ u których znajdziecie rozwiązania z najwyższej półki do różnego typu samochodów. Jednak recyrkulator spalin często ulega jednak awariom i wymaga wymiany lub regeneracji, a u nich na pewno znajdziecie optymalne rozwiązania dla siebie. Pozdrawiam i udanych wyborów oczywiście życzę!
Borel
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 436
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 09:23
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Kraków

Postprzez tomek333323s » 27 lip 2021, o 11:52

Ja poczekam jak trochę więcej wpisów będzie w tym wątku. Jak na razie jest bardzo słabo.
tomek333323s
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lip 2021, o 11:51
Model: er44
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Derwilko » 8 sie 2021, o 18:23

Jeśli chodzi o mnie to niedawno miałem problem z zdobyciem kilku części do mojego samochodu. Już miałem kupować i przepłacić w sklepie stacjonarnym, ale w ostatniej chwili natknąłem się na części samochodowe Jaworzno Gorąco polecam ten sklep.
Derwilko
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 sie 2021, o 18:17
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: opole

Postprzez Borel » 7 wrz 2022, o 10:54

Z własnych doświadczeń mogę polecić bardzo dobry sklep z częściami zamiennymi, czyli Incar https://incar.pl/ według mnie bardzo dobry sklep jeśli chodzi o wybór akcesoriów, części i oczywiście olejów, płynów itd. W mojej ocenie numer jeden pod względem jakości i rozbudowanej oferty, obsluga na której wsparcie realnie można liczyć podczas wątpliwości i kiedy samodzielne poszukiwania nie idą. W ofercie mają prawie 1,2mln produktów także trudno czegoś nie znaleźć.
Borel
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 436
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 09:23
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości