[2.0D 136KM 03-07] Sprężarka klimy

silnik, zawieszenie, dolot, wydech, mechanizmy... ...zakładając temat pamiętaj, aby w swoim profilu uzupełnić informacje o silniku oraz r. prod

Powrót do Mechanika DIESEL

Postprzez krzysztof63 » 13 maja 2016, o 15:33

Dzisiaj zdjąłem dolną osłone silnika i okazało się,że sprężarka klimy trzyma się tylko na trzech z czterech śrubach.Po czwartej ani śladu,a w otwór w po niej nie da się wkręcić śruby M8.Z tym sobie powinienem poradzić,natomiast nie znam właściwej długości śruby oraz wymiaru dystansu odsadzającego sprężarke.Gdyby ktoś dysponował wymiarami prosze o info.I jescze jedno pytanie:co może być powodem,jak włącze klimatyzacje to na wolnych obrotach trzęsie całym samochodem.
krzysztof63
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 142
Dołączył(a): 26 kwi 2016, o 12:06
Model: C 30
Silnik: D4204T
Rok produkcji: 2007
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Skoczki » 26 sty 2021, o 15:06

Jeśli chodzi o wyposażenie takiego warsztatu, to na pewno kluczową kwestią jest sprężarka. Jeśli nie wiecie co wybrać, co sprawdzi się najlepiej to odsyłam was do firmy Aerzen. Oni z pewnością, doradzą wam w tej kwestii. Polecam zajrzeć, bo naprawdę warto - świetna oferta!
Skoczki
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 852
Dołączył(a): 23 gru 2020, o 12:29
Model: X50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bytom

Postprzez bartoo30 » 27 sie 2021, o 07:40

No tak, a w kwestii sprężarek polecam zgłosić się do firmy https://www.sprezarki-techem.com.pl/ oni są na rynku od wielu lat więc oferta z pewnością powinna być interesujaca. Duży wybór, dużo części do sprężarek i tak dalej. Co do cen się nie wypowiadam, bo dla każdego "tanio" oznacza inną wartość, ale wydaje mi się, że ceny u nich są w granicach rozsądku.
bartoo30
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1375
Dołączył(a): 24 sie 2019, o 10:37
Model: SV
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Mechanika DIESEL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości