Regulamin forum V50klub.pl

Regulaminy obowiązujące na tym forum Volvo

Powrót do Regulamin

Postprzez hosekk » 15 sty 2013, o 20:57

REGULAMIN

1. Forum służy do komunikowania się pomiędzy użytkownikami, informowania, wyrażania własnych poglądów i opinii związanych z daną tematyką.

2. Uczestnicy Forum publikują swoje komentarze wyłącznie na własną
odpowiedzialność.

3. Tematy wpisywane przez użytkowników są wpisywane bez zgody moderatorów, lecz mogą być modyfikowane, blokowane lub usuwane, w sytuacjach w których moderatorzy uznają temat bądź post za nie związany z tematyką odpowiadającą funkcjonowaniu forum, mogą też zdecydować o kontynuacji tematu.

4. Charakter forum powinien być luźny, należy wystrzegać się zanudzania innych użytkowników.

5. Przed założeniem nowego wątku proszę sprawdzić, czy podobna dyskusja już się na forum nie toczyła (w tym celu użyj opcji SZUKAJ ,proszę pamiętać, że istnieje również opcja EDYTUJ, dlatego apeluję, aby nie pisać dwóch postów pod rząd przez jednego użytkownika.

6. Każdy użytkownik forum powinien traktować innych użytkowników dyskusji tak, jak sam chciałby być traktowany. Oczekując szacunku, pamiętajmy o okazaniu go innym.

7. Na Forum :
- nie przeklinamy
- nie obrażamy innych userów
- nie wyśmiewamy niewiedzy czy braku doświadczenia innych
- nie używamy kilku nicków
- nie prowokujemy kłótni, a prywatne spory załatwiamy TYLKO na privie.

8. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w przypadku jego łamania.

9. W razie niestosowania się do regulaminu, użytkownicy będą otrzymywali ostrzeżenia, posty danego użytkownika będą kasowane, a użytkownikowi może zostać ograniczony dostęp do forum.

10. Wszelkie sytuacje, które nie są opisane w regulaminie zostają rozstrzygane przez moderatorów ewentualnie adminów. Ponadto użytkownik jest zobowiązany do niezwłocznego wykonania czynności wymienionych w upomnieniu moderatora np. poprawienie tytułu tematu, treści tematu, pisowni, błędów ortograficznych itp.

11. Na forum zamieszczamy zdjęcia w max. rozdzielczości 800x600 w ilości nie większej niż 5 szt w jednej wypowiedzi. Zdjęcia wymagające lepszej rozdzielczości zamieszczamy w formie linków lub miniaturek do 20 sztuk w jednym poście.

12. Każdy nowy użytkownik forum, przed założeniem nowego tematu i napisaniu pierwszego posta, zobowiązany jest do zapoznania się z tym regulaminem i przywitania się w dziale POWITANIA.

13. Każdy użytkownik ma prawo do posiadania tylko jednego konta. Za skutki wynikłe z udostępniania swojego konta osobom trzecim odpowiada jego właściciel w pełnym wymiarze kary.

14. Użytkownicy forum muszą stosować się do zasad poprawnej pisowni, ortografii i sposobu logicznego formułowania myśli pełnym zdaniem. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na pisanie polską czcionką aby wypowiedź była czytelna.

Jednocześnie informujemy, że Forum V50klub.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Przy czym informujemy ze osoby, które nagminnie i w sposób rażący będą naruszały postanowienia powyższego regulaminu będą usuwane z forum i banowane.

Każdy użytkownik, który nie zgadza się z powyższym regulaminem nie może korzystać z forum.
Avatar użytkownika
hosekk
Admin
Admin
 
Posty: 272
Dołączył(a): 14 sty 2013, o 20:21
Lokalizacja: Lublin
Model: V50
Silnik: 2.0d
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Lublin

Powrót do Regulamin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości