Volvo V50 2006 2.0 Problem z elektryką

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez pbpassy » 11 paź 2021, o 22:28

Witam,

Ostatnio w moim Volvo pojawiły się dziwne problemy, mianowicie podczas jazdy, po włączeniu długich na sekundę utraciłem wszelką elektrykę. Od tego czasu po włączeniu losowych rzeczy (długie, światła wsteczne itp.) samochód gubi prąd na ułamek sekundy po czym wraca do normalnego trybu. Dzisiaj na postoju zapalając długie samochód stracił elektryczność całkowicie, wróciła po ok. 20 minutach. W czasie kiedy nie było prądu coś wydawało terkoczące dźwięki w okolicach bezpieczników po stronie pasażera a po przekręceniu kluczyka w pozycję I dźwięk ustępował. Powrót prądu nastąpił samoistnie, kompletnie nic nie robiłem a po przekręceniu kluczyka na wyświetlaczu pojawił się komunikat immobilizer sprawdź instrukcję. Samochód odpalił bez problemu, a komunikat zniknął. Dowiedziałem się, że moduł CEM może powodować takie problemy, dlatego go wymontowałem, ale wszystkie styki na oko wyglądają w porządku. Czy ktoś doświadczył podobnych problemó i jest w stanie mi pomóc?
pbpassy
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 paź 2021, o 22:15
Model: v50
Silnik: 2.0 136km
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Gdańsk

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron