Audiobooki czy słuchacie?

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez gwik » 9 wrz 2021, o 06:51

Nigdy jeszcze nie sluchałem audiobooka ale zastanawiam się nad wypróbowaniem, obawiam się jednak że nie będę w stanie się skupić na treści. Jak jest z Wami... Czy sluchacie audiobooków?
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 433
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bvbc » 9 wrz 2021, o 11:30

Ogólnie to audiobooków jest cała masa. Zanim zdecydujesz się na kupno audiobooka, dobrze jest zobaczyć jak wchodzi Ci słuchanie audiobooków darmowych. Moim zdaniem wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Kiedyś za nimi nie przepadałem, obecnie często sobie właczam . Szczególnie jeśli nie mam czasu na przeczytanie książki.
Możesz sobie zobaczyć równiez audiobooki na virtualo https://virtualo.pl/audiobooki/ Miewaja sporo zniżek.
Avatar użytkownika
bvbc
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 546
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 08:51
Lokalizacja: rzesów/krk
Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Klarka » 27 paź 2021, o 18:05

Za audiobookami nie przepadam, bo są dość długie i ciężko mi utrzymać skupienie, ale dość często słucham podcastów :) lubię te z ciekawostkami kulturalnymi na https://culture.pl/pl - mieliście okazję posłuchać?
Klarka
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 338
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 16:25
Model: v40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: toruń

Postprzez loraa » 8 lut 2023, o 09:39

Akurat gdy chodzi o samą kulturę to właśnie dlatego ja jestem zdania, że na pewno bardzo fajnie jest wiedzieć coś więcej na jej temat. Obywatelska rada kultury jest zdecydowanie bardzo ważnym miejscem i jak dla mnie takie sprawy tak naprawdę od zawsze były bardzo ważne. Nie pozostaje mi nic innego jak każdemu polecić zapoznanie się z ich treścią.
loraa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1183
Dołączył(a): 17 sty 2020, o 06:01
Model: boss
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: tarnów

Postprzez Dorsz » 8 lut 2023, o 09:52

Jednak wolę czytać, choć nie wykluczam, że sprawdzę kiedyś audiobooki
Dorsz
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lut 2023, o 09:52
Model: S40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Andrychów


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości