Idealne mieszkanie

Poszukujecie mechanika? A może coś oferujecie forumowiczom - zajrzyj tutaj

Powrót do Warsztaty, serwisy, mechanicy

Postprzez kita15 » 22 lip 2020, o 17:09

Poszukiwania idealnego mieszkania w toku? Jeśli tak to koniecznie zajrzyj na stronę https://maltapoint.pl/ gdzie znajdziesz bardzo korzystne okazje! Przede wszystkim warto postawić na rozwiązania dopasowane do potrzeb i pomysłów. Warto zwrócić uwagę na kwestie związane z lokalizacją, ceną, a także dostępnym metrażem. Dzięki temu wiesz, że trafiasz na doskonałą okazję.
kita15
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 314
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 11:24
Model: S40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez adrian72me » 11 sie 2020, o 15:20

Razem z żoną znaleźliśmy mieszkanie w idealnej dla nas lokalizacji we Wrocławiu, jednak nie chcemy, żeby zaślepiła nas euforia, więc wynajeliśmy firmę https://odbieramymieszkanie.com/ w celu sprawdzenia i odbioru technicznego mieszkania od dewelopera.
adrian72me
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 sie 2020, o 15:16
Model: V40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez azakar » 20 sie 2020, o 05:18

My już mamy idealne mieszkanie i za 2 tygodnie czeka nas przeprowadzka. Firma https://repotrans.pl/przeprowadzki-dabrowa-gornicza/ ma fajną ofertę i chyba skorzystamy żeby poszło szybko i sprawnie. Swoją drogą nam sporo czasu zajęło znalezienie tego idealnego mieszkania, a jak to było w waszym przypadku. Jak długo szukaliście?
azakar
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sie 2020, o 13:32
Model: e36
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez krislenny » 25 lis 2021, o 20:37

Szukam obecnie mieszkania i przyznam, że to nie taka prosta sprawa. Albo ceny z kosmosu, albo jakoś mieszkania na nie najlepszym poziomie.. Coś czuję, że jeszcze potrwają te poszukiwania..
Avatar użytkownika
krislenny
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lis 2021, o 20:24
Lokalizacja: Katowice
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Katowice

Postprzez jolie68 » 28 lis 2021, o 15:34

Zgadzam się, poszukiwania idealnego mieszkania to długotrwały proces, trzeba zwrócić uwagę na wiele aspektów. Dobry research to podstawa, żeby np. nie przepłacić za mieszkanie o nieciekawej lokalizacji. Na rynku jest wiele atrakcyjnych cenowo mieszkań, ale potrzeba czasu, żeby się w tym wszystkim odnaleźć, wiem coś o tym ;)
Avatar użytkownika
jolie68
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 15:22
Lokalizacja: Katowice
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Katowice

Postprzez aga1 » 28 lis 2021, o 17:43

Dla mnie moje mieszkanko w Warszawie jest jak najbardziej idealne. Najbardziej dlatego, że moje własne. Mega fajne uczucie mieszkać u siebie. Znalazłam je z pomocą biura nieruchomości. W takiej lokalizacji na jakiej najbardziej mi zależało. Blok jest w bardzo dobrym stanie technicznym. W ogóle wszędzie jest tak zadbane. O zarządcy per modum jaki jest u mnie od początku słyszałam bardzo pozytywne opinie. W dużej mierze to jego zasługa. Dobrze, że tacy są.
aga1
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 46
Dołączył(a): 13 gru 2020, o 19:37
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Robert99 » 8 gru 2021, o 23:27

Każdy ma swoje gusta i swoje upodobania a o tym nie powinno się rozmawiać :)
Robert99
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 gru 2021, o 23:22
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jony26 » 10 gru 2021, o 11:55

Zapraszam każdego do zapoznania się z ofertą firmy mieszkania lublin . Bardzo jestem zadowolona z mieszkania które u nich kupiłam. Jest to firma oferująca mieszkania dla całej rodziny, mają w swojej ofercie również bardzo ciekawe dwupiętrowe mieszkania . Osiedla budowane przez te firme są dobrze rozmieszczone z parkingami dla samochodów mieszkańców oraz miejscami z zielenią.
jony26
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 825
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 09:42
Model: fx50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez skowronek » 23 gru 2021, o 11:33

Idealne mieszkanie to takie, które będzie bardzo przestronne z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z dużym balkonem :) najlepiej nowe, położone w ładnej, spokojnej okolicy, otoczone zielenią :) Do takiego mieszkania chętnie bym wracał, bo po ciężkiej pracy mógłbym się w nim relaksować :) takie mieszkania w swej ofercie ma właśnie deweloper https://murowana.com.pl/oferta/, który działa na rynku od lat, a więc mamy pewność, że możemy mu zaufać :)
skowronek
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 69
Dołączył(a): 21 gru 2021, o 21:56
Model: S40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez jacob90 » 29 gru 2021, o 15:01

Gratuluję. My też oglądaliśmy nowe mieszkania w Warszawie niedawno i jedno udało nam się kupić. Na https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/warszawa przeglądaliśmy oferty. W super lokalizacji, niedaleko centrum i jednocześnie w zielonej okolicy. Czego chcieć więcej. Teraz szybki remoncik i wprowadzamy się wiosną.
jacob90
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 63
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 08:06
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Warsztaty, serwisy, mechanicy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości