Faktura elektroniczna - co powinna zawierać

Ciekawe linki do stron o V50 S40 C70 oraz ogólnie o Volvo i motoryzacji

Powrót do Linki

Postprzez wonder » 1 sie 2020, o 16:34

Faktury elektroniczne w ostatnim czasie stały się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób korzysta z tego rozwiązania. Co wcale mnie nie dziwi, z uwagi na to,ze jest to rozwiązanie bardzo bezpieczne oraz wygodne.
Polecam zajrzeć sobie tutaj;
https://edokumenty.info.pl/aktualnosci/ ... a-wystawic - na stronie jest opisane, co powinna zawierać w sobie faktura elektroniczna, jak rownież w jaki sposób ją wystawić.

Osoba wystawiająca taką fakturę musi pamiętac o :
autentyczności pochodzenia: braku wątpliwości co do tożsamości podmiotu, który wystawił fakturę,
integralności treści: dane zawarte w fakturze nie mogą ulec zmianie i muszą być zgodne ze stanem faktycznym,
czytelności: czytelna prezentacja danych, które powinny być umieszczone na fakturze.
wonder
 

Postprzez aleks01 » 19 sty 2021, o 19:17

Wiecie... Na ten temat można tak naprawdę wiele znaleźć informacji w sieci... Po za tym również możemy znaleźć cenne wskazówki na temat tego, jakie programy podatkowe są godne uwagi. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ nawete samodzielnie możemy prowadzić księgowość.
aleks01
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 612
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 12:56
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kisiel » 14 sty 2022, o 20:11

A skoro już o tym mowa, to czy wiecie, jak wystawić korektę faktury i co powinna zawierać taka korekta? Mi udało się znaleźć informacje na ten temat na stronie internetowej https://www.mega-tech.com.pl/faktura-korekta/. Tak więc jeśli i Was to interesuje, to polecam się z tym zapoznać ;)
Kisiel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 755
Dołączył(a): 20 cze 2021, o 15:29
Model: s40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Jsretal22 » 20 sty 2022, o 23:30

Żeby się o to nie martwić warto skorzystać z programu do faktur vat na https://www.rafsoft.net/ .
Jsretal22
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 sty 2022, o 23:09
Model: Mode
Silnik: 23
Rok produkcji: 1999
Lokalizacja: Katowice

Postprzez lissa » 19 lut 2022, o 12:09

Chyba każdy to wie... Tak apropos teraz to mamy fajnie, bo jest niejeden dostępny na rynku prosty program do faktur , który ułatwi wam zarządzanie fakturami i je zlecanie. Wszystko dużo łatwiej możecie kontrolować, także super...
lissa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 885
Dołączył(a): 27 gru 2018, o 09:22
Model: opel
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Poznań

Postprzez armany22 » 20 mar 2022, o 19:18

Zawsze można postawić na https://morganizerfinansow.pl/ . System bardzo ułatwił mi systematyczne wystawianie faktur, zajmowanie się płatnościami i przede wszystkim w ten sposób można zaoszczędzić wiele czasu
armany22
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 3221
Dołączył(a): 16 mar 2021, o 11:14
Model: audi
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez susan12 » 15 kwi 2022, o 16:11

Jeżeli chodzi o moją firmę, to od pewnego czasu korzystam z program do wystawienia faktury oraz wielu innych programów, dzięki którym w znaczący sposób przyspieszam pracę w księgowości. W razie jakich kolwiek pytan, wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
susan12
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 638
Dołączył(a): 9 mar 2019, o 14:34
Model: BMW
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Klarka » 4 cze 2022, o 15:33

darmowy program do faktur online bardzo fajnie sie sprawdza w firmie i pozwala mocno dopasowac template faktury :) moim zdaniem przyszlosciowa opcja
Klarka
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 338
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 16:25
Model: v40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: toruń

Postprzez Borel » 9 sie 2022, o 22:57

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy i ułatwienia takich aspektów, jak wsparcie procesów biznesowych to na pewno warto poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez firmę Primesoft, którzy tworzą tego typu rozwiązania od wielu lat. Umożliwia nam z arządzanie elektronicznym obiegiem dokumentów księgowych bez konieczności użycia papierowej formy dokumentu wraz z ich elektroniczną archiwizacją. Mam nadzieję, że podejmiecie optymalne decyzje w tym zakresie także dla swojego biznesu!
Borel
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 415
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 09:23
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mikeń » 19 sty 2023, o 21:48

Ze swojego doświadczenia mogę polecić Faktura VAT 2023 o którym będziecie mogli dowiedzieć się więcej bezpośrednio na stronie https://ksiegowosc24.pl/produkt/faktura ... -standard/ gdzie znajdziecie konkretny opis ich propozycji pakietów w zależności od rozbudowania o dodatkowe funkcjonalności i przydatne darmowe aktualizacje. Jednocześnie można liczyć na pełne wsparcie obsługi technicznej, możliwość przetestowania za darmo i to przez miesiąc, aby mieć pewność że sprosta konkretnym wymagań. Pozdrawiam serdecznie!


Ostatnio przesunięty w górę 19 sty 2023, o 21:48 przez: Anonymous.
Mikeń
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 41
Dołączył(a): 9 lip 2021, o 13:50
Model: v50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości