Konto bankowe

Ciekawe linki do stron o V50 S40 C70 oraz ogólnie o Volvo i motoryzacji

Powrót do Linki

Postprzez juvenil » 22 sty 2022, o 13:07

Konto bankowe w dzisiejszych czasach posiada niemal każdy. Nie od dziś wiadomo, że konta bankowe dzielą się na te tanie, w zasadzie bezkosztowe i droższe - czyli takie które naliczają opłaty niemal za wszystko. Standard usługi w wiekszości przypadków jest na podobnym poziomie. Po co więc przepłacać, skoro nie ma takiej konieczności i można korzystać za darmo.

Zerknijcie sobie tutaj:

ranking konta bankowe dla studentów

Na stronie mozna porównać sobie konta studenckie, które zwykle mają bardzo dobre warunki prowadzenia.
juvenil
 

Postprzez Kisiel » 19 lut 2022, o 12:09

A skoro już mowa o kontach bankowych, to czy wiecie, w jakim banku obecnie najbardziej opłaca się otworzyć lokatę? Może znacie jakiś dobry, godny polecenia kalkulator zysku z lokat? Czy otwierając konto w banku zwracacie uwagę na takie rzeczy jak właśnie na przykład oprocentowanie lokaty?
Kisiel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 767
Dołączył(a): 20 cze 2021, o 15:29
Model: s40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez potel » 20 mar 2022, o 19:17

Ja mam konto oszczędnościowe ale teraz zastanawiam się czy nie założyć lokaty i przelać na nią zaoszczędzone środki. W końcu na lokacie można więcej jeszcze zaoszczędzić. Jeśli chodzi o to na jaką lokatę się zdecydować to odsyłam na stronę https://www.oprocentowanielokat.pl/ranking-lokat tu macie rzetelnie przygotowany ranking lokat właśnie. Moim zdaniem najlepsze porównanie dostępne w sieci.
potel
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 263
Dołączył(a): 24 sty 2020, o 10:21
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez kitka66 » 12 sie 2022, o 14:05

Ja rozmyślałam nad konto przekorzystne w pekao. Co myślicie?


Ostatnio przesunięty w górę 12 sie 2022, o 14:05 przez: Anonymous.
kitka66
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 cze 2022, o 16:48
Model: vovo
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: wawa


Powrót do Linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości