Ekspres do kawy do biura

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez bvbc » 3 sie 2022, o 10:11

Szukam ekspresu do kawy do biura. Najlepiej jak najbardizej bezobsługowego.

Będzie użytkowany przez 20-30 osob. Co możecie polecic?
Avatar użytkownika
bvbc
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 546
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 08:51
Lokalizacja: rzesów/krk
Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gwik » 4 sie 2022, o 07:13

Można się tez zastanowić nad automatem vendingowym. Często stoją takie w obiektach publicznych. Przygotowują kawy, czekolady, zupy instant. Jest wiele możliwości, obecnie wiele firm udostępnia takie automaty. Od siebie polecam kontakt z Tchibo Coffee Service. W ich ofercie jest na przykład dzierżawa ekspresu do kawy jak również inne modele finansowania takie jak
leasing
wynajem
czy możliwość kupna
Na miejscu pwoinni doradzić optymalne rozwiązanie do firmy
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 433
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez maciaka » 10 sie 2022, o 17:13

A co myślicie o ekspresach Breville ? Myślę nad zakupem Breville Prima Latte II :) Breville ma porządne ekspresy. Ten model ma wbudowany spieniacz mleka i można w nim przygotować Ekspresso, Latte , Cappuccino i wiele innych napojów kawowych.
maciaka
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 198
Dołączył(a): 27 paź 2016, o 23:48
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: kielce

Postprzez loraa » 11 sie 2022, o 10:51

Tak naprawdę to sam zakup ekspresu do kawy jest całkiem poważną decyzją i ja jestem zdania, że jak najbardziej dobrze jest wiedzieć co po prostu wybrać. Jestem zdania, że bardzo ciekawie o tym napisano w https://www.szukajtu.eu/wybierz-odpowie ... pod-uwage/ i właśnie dlatego takiego rodzaju porady są niezwykle cenne.
loraa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 17 sty 2020, o 06:01
Model: boss
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: tarnów

Postprzez Sebek4556 » 4 paź 2022, o 12:05

bvbc napisał(a):Szukam ekspresu do kawy do biura. Najlepiej jak najbardizej bezobsługowego.

Będzie użytkowany przez 20-30 osob. Co możecie polecic?


Duży wybór ekspresów znajdzesz w sklepie https://swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy. Ja wybierając sprzęt do siebie zasugerowałem się rankingiem na ich stronie i wybrałam model JURA E8 Moonlight Silver i to byl bardzo dobry wybór ;) Zerknij na stronę i poczytaj o nim. Ja polecam ;)
Sebek4556
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 55
Dołączył(a): 28 wrz 2022, o 11:21
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Tarnów


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości