Środek do czyszczenia i dezynfekcji klimy

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez sade » 9 sie 2022, o 12:09

Szukam czegoś sprawdzonego za rozsądną cenę, ale najważniejsza jest dla mnie skuteczność.
Niech porządnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, no i oczywista oczywistość - nie może plamić tkanin ani obić.
Jakieś sprawdzone produkty może macie?
sade
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 paź 2021, o 12:11
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rebek » 10 sie 2022, o 12:40

Moim zdaniem świetny produkt - https://sklep.grupamarat.pl/odgrzybiacz ... ,pid-55579 W zasadzie to niezawodny, fajny, taki jakby mentolowy zapach. Używaliśmy w samochodzie dostawczym i osobowym. W obu przypadkach obyło się bez żadnych problemów. Jeśli chodzi o użycie - jest to łatwe, sami to robiliśmy.
rebek
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 gru 2019, o 18:56
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez sade » 11 sie 2022, o 11:46

Używałem już jakiegoś produktu Loctite, to był chyba klej i było w porządku. Poczytałem też o tym - opinii niewiele, ale jeśli już, to dobre. Zamówiłem ten środek - od razu z jeszcze jedną rzeczą. Pytałem w sklepie, czy to się sprawdzi w moim przypadku i w sumie zasugerowali, że to optymalne rozwiązanie. Cóż... zobaczymy. W przyszłym tygodniu przetestuję, środek ma wyjść przed weekendem, ale powinno być OK.
sade
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 paź 2021, o 12:11
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rebek » 12 sie 2022, o 12:35

Dobrze, że zadzwoniłeś, przynajmniej masz potwierdzenie tego, co napisałem. Oni tam mają w grupie Marat bardzo fajne i konkretne wsparcie. Mnie też pomogli i dawali konkretne argumenty, a nie na zasadzie wciskania czegoś na siłę. Pozytywnie ich oceniam.
rebek
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 gru 2019, o 18:56
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez sade » 18 sie 2022, o 12:20

Dzięki. Temat załatwiony. Nie potrzebowałem pomocy. Po aplikacji zniknęły wszystkie nieprzyjemne zapachy, a pojawiło się coś na zasadzie mięty. Jest inaczej. Zero plam i problemów. Zresztą robiłem wszystko tak, jak mi podpowiedziało wsparcie i obeszło się bez problemów. Zobaczymy, co będzie dalej, ale nie oczekuję niespodzianek. Wygląda na to, że to solidny środek.
sade
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 paź 2021, o 12:11
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rebek » 21 sie 2022, o 14:31

A widzisz. Dobrze, że zadzwoniłeś. W opisie produktów nigdy nie ma wszystkiego, a jeśli ktoś używał środka, to ma po prostu konkrety na ten temat. Wiadomo, że po drodze często pojawiają się różne komplikacje. U mnie też obyło się bez problemów i po dłuższym czasie nic się nie dzieje. Tak to powinno wyglądać.
rebek
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 gru 2019, o 18:56
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez gofrzyca » 21 sie 2022, o 16:35

Odpowiednio zadbana klima to naprawdę ważna sprawa!
gofrzyca
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 565
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 12:39
Model: v40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość