Elektryka

instalacje: silnika, oświetlenia, sterowanie elektryczne podzespołami itp.

Powrót do Elektryka

Postprzez gosia90 » 17 paź 2022, o 11:55

Serwis Ferrari Szczecin właśnie dzisiaj sprawdza mój samochód, bo też coś nie działa z elektryką, przynajmniej mi się wydaje, że to elektryka. Póki co czekam na telefon od mechanika, co to za problem i ile mnie to będzie kosztować. Próbowałam sama szukać przyczyny, ale musiałabym głębiej w samochodzie pogrzebać i mam pewne obawy, czy czegoś nie pogorszę. Właśnie dlatego zgłosiłam się do mechanika. Cóż, poczekamy, zobaczymy.
gosia90
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 cze 2022, o 13:29
Model: V50
Silnik: 1.6
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Janek66 » 21 paź 2022, o 18:04

Oferta marki Kontakt Simon https://sklep.elus.pl/simon-54,2,411150 obejmuje zarówno typowe rozwiązania budżetowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych i użytkowych, jak i ekskluzywną linię osprzętu Simon 54. Linia premium jest przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników. Ekskluzywna linia Simon 54 obejmuje niezawodne rozwiązania gwarantujące łatwy montaż i długą żywotność. Osprzęt elektroinstalacyjny z tej linii wyróżnia się bogatą kolorystyką i szlachetnym charakterem. Paleta została dostosowana w taki sposób, aby pasowała w przypadku każdego z 66 zestawień kolorystycznych.
Janek66
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 798
Dołączył(a): 31 lip 2019, o 13:19
Model: v40
Silnik: Diesel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Skoczki » 22 paź 2022, o 14:17

Jeśli szukasz firmy, która wykonuje przeglądy urządzeń na rozdzielnicach sn, to koniecznie odwiedź stronę wasztan.pl. Moim zdaniem znajdziesz u nich satysfakcjonującą ofertę w dobrej cenie. Z całego serca polecam ich każdemu, kto szuka solidnej, rzetelnej i profesjonalnej firmy w tej dziedzinie.
Skoczki
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 852
Dołączył(a): 23 gru 2020, o 12:29
Model: X50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bytom

Postprzez nadine » 1 lis 2022, o 03:10

Skoro teraz otwierasz własny biznes, to wybierz dostawce energii mądrze. Koniecznie zerknij na wszystkie oferty, posprawdzaj stawki, gwarancje ceny i wybierz to, co wydaje się najkorzystniejsze. Myślę, że jest to bardzo ważne, aby na spokojnie rozkręcać biznes z odpowiednią ceną za zużycie energii elektrycznej. Polecam wszystko sprawdzać.
nadine
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1575
Dołączył(a): 15 sty 2020, o 18:35
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez klaudia112 » 30 lis 2022, o 14:39

A według was jakie sprzęty w domu pobierają najwięcej energii? Właśnie ostatnio sama się nad tym zastanawiałam. Nawet natrafiłam na https://www.banki24.com.pl/zuzycie-prad ... cej-pradu/ . Widzę, że w artykule jest dostępnych dużo ciekawostek na ten temat, więc może jednak was zainteresuje.
klaudia112
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2022, o 14:29
Model: Volv
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości