Etui na telefon

Ogólna dyskusja o Volvo, motoryzacji i nie tylko

Powrót do Ogólne

Postprzez deborah » 6 mar 2023, o 10:11

W jakim sklepie polecacie kupić etui na telefon LG?
deborah
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 520
Dołączył(a): 28 sie 2020, o 11:44
Model: C70
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Krakówtrzy

Postprzez Ewelaa213 » 7 mar 2023, o 11:22

Ja mam już IPhone pare lat i zauważyłem, że jego bateria nie jest już tak żywotna jak wcześniej. Chciałem ją wymienić i tak trafiłem na serwis iphone Wrocław Wszystko trwało parę minut i mogę znów cieszyć się długą pracą baterii jaką mój telefon miał na początku użytkowania. Zaglądnij na ich stronę a znajdziesz to czego potrzebujesz
Ewelaa213
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 68
Dołączył(a): 4 mar 2022, o 14:20
Model: v50
Silnik: olej napędowy
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kaśka » 18 mar 2023, o 19:49

Zapewne szukałabym czegoś w sklepach internetowych. Tak samo robię teraz, przeszukując oferty najtańszych abonamentów bez telefonu, dziś na przykład tutaj byłam https://otvarta.pl/abonament. Czy to akurat oferta najtańsza tego nie wiem, ale może Wy mieliście z nią już styczność, to dajcie znać, proszę?
Kaśka
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 243
Dołączył(a): 21 wrz 2021, o 09:19
Model: V50
Silnik: diesel
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Kościan

Postprzez aleks01 » 27 mar 2023, o 14:25

Natomiast ja mam pytanie odnośnie telefonów, ale nieco innego typu... Chodzi o to, że szukam czegoś komfortowego w użytkowaniu dla seniora. Przykładowo co możecie mi powiedzieć o telefonach, które tutaj https://lumen.pl/Telefony-komorkowe są dostępne? Czy warto byłoby na nie postawić?
aleks01
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 621
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 12:56
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bellasanford » 30 mar 2023, o 14:46

Niedawno zmieniłam swój smartfon na nowy. Zdecydowałam się na najnowszy model Samsunga - SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G w kolorze różowym. Jak do tej pory jestem z tego telefonu zadowolona. Najbardziej zależało mi na dobrym aparacie. Teraz chciałabym zadbać o jego bezpieczeństwo, więc rozglądam się za jakimś etui. Poza tym myślę o tym, aby jakoś zabezpieczyć szybkę i aparat. Macie jakieś rady, jak mogę to zrobić?
Avatar użytkownika
bellasanford
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 mar 2023, o 14:43
Lokalizacja: Wrocław
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Krystor » 31 mar 2023, o 21:16

Ja uważam, że to na tyle istotne kwestie, że faktycznie warto się dobrze nad tym zastanowić. Chodzi w końcu o to, by zawsze sięgać po jak najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie zabezpieczenia telefonu. Na stronie https://sklep.3mk.pl/ czytałem więcej o różnych etui i zastanawiam się, co mogłoby się tutaj najlepiej sprawdzić. Jak uważacie?
Krystor
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 315
Dołączył(a): 23 sty 2023, o 11:46
Model: 3
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jony26 » 3 kwi 2023, o 09:37

Jaki sklep online z akcesoriami do telefonu możecie mi polecić?

Reklama : Płyta fundamentowa Ostrów Wielkopolski
jony26
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 825
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 09:42
Model: fx50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa


Postprzez walnut » 9 wrz 2023, o 19:30

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenhttp://regeneratedprotein.rureinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
walnut
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 517190
Dołączył(a): 19 gru 2020, o 08:02
Model: Pass
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: GEO

Postprzez nadine » 2 lis 2023, o 00:17

co wybieracie?
nadine
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1575
Dołączył(a): 15 sty 2020, o 18:35
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: walnut i 8 gości