Stomatolog

Ogólna dyskusja o Volvo, motoryzacji i nie tylko

Powrót do Ogólne

Postprzez Ailis » 12 mar 2023, o 18:31

Hej. Chciałabym się was zapytać, czy wiecie czym zajmuje się stomatologia estetyczna? Nie ukrywam, że mam ofertę wątpliwości co do wyglądu mojego uzębienia i chciałabym nad tym jakoś popracować. Znajoma doradziła mi, żebym zgłosiła się do dobrego gabinetu, w którym mają doświadczenie w tego typu sprawach. Jeżeli możecie mi polecić jakiś sprawdzony namiar, to byłabym aż to wdzięczna
Ailis
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 821
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:03
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez albiol » 30 mar 2023, o 13:04

Na wysokiej jakości usługi stomatologiczne możecie liczyć podczas wizyty w https://www.czupkallo.pl/. Do waszej dyspozycji jest ambitny zespół, doświadczeni specjaliści, którzy stale się doszkalają, biorąc udział w kursach, sympozjach i konferencjach, aby oferować Pacjentom jak najlepszą obsługę.
albiol
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 2323
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 16:50
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez aleks01 » 30 mar 2023, o 22:18

A czy znacie przykładowo, jakieś dobre pogotowie dentystyczne święta ? Tak pytam, bo wiecie - różnie bywa i niech czasami załapie ból zęba w weekend, albo podczas świąt - to co wtedy??? Ja z tego co wiem to gabinet stomatologiczny nisdb.net , prowadzą całodobowe rejestracje i szybko leczą zęby bezboleśnie.
aleks01
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 12:56
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Krystor » 31 mar 2023, o 17:16

Tak, to ważne kwestie. Chodzi w końcu o to, by jak najefektywniej podchodzić do zagadnień związanych z pielęgnacją własnego uzebienia. Na stronie https://dentalfraternity.pl/ widziałem informacje o metodach poprawy stanu zębów w taki sposób, by ich wygląd robił wrażenie. Myślicie, że warto stawiać na takie aspekty?
Krystor
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 315
Dołączył(a): 23 sty 2023, o 11:46
Model: 3
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez albiol » 17 kwi 2023, o 10:16

Zdrowiem i pięknym wyglądem Waszego uśmiechu fachowo zajmą się w https://www.poladent.pl/chirurg-szczekowy-poznan. Jest to Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne świadczące usługi w zakresie chirurgii stomatologicznej. W ich gabinetach bez problemu usuniecie zęby, korzenie a także skorzystacie z zabiegów takich jak, ekstrakcje ósemek, resekcje wierzchołków korzeni zębów, wycięcia wędzidełek, usunięcia zębów zatrzymanych. Opieka pracujących tam specjalistów nie kończy się na samym zabiegu. Zostaniecie pod ich baczną opieką aż do momentu wygojenia i ustąpienia dolegliwości. Szczerze polecam
albiol
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 2323
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 16:50
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez bartoo30 » 27 kwi 2023, o 10:22

Skoro jesteśmy w temacie stomatologów to ja mam do Was pytanie o taki rodzaj terapii jak https://endo-medica.pl/rentgenodiagnostyka-2/ czytałem o tym, tzn. to bardziej diagnostyka niż terapia, ale wiem, że mam problem z zębami i jakoś trzeba zrobić wstępną diagnozę i ustalić plan leczenia. Jest u nas na forum ktoś, kto w przeszłości leczył tutaj zęby?
bartoo30
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 24 sie 2019, o 10:37
Model: SV
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kita15 » 27 kwi 2023, o 21:34

Często w przypadku dolegliwości związanymi z bólem zębów chirurgia stomatologiczna jest jedyną opcja, aby zachować piękny uśmiech i przede wszystkim zdrowy stan uzębienia. Dlatego, tak ważne jest by nie bagatelizować żadnych dolegliwości związanych z zębami i regularnie zgłaszać się na kontrolę.
kita15
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 314
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 11:24
Model: S40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez walnut » 3 cze 2023, o 02:00

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenhttp://regeneratedprotein.rureinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
walnut
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 523297
Dołączył(a): 19 gru 2020, o 08:02
Model: Pass
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: GEO

Postprzez Ailis » 14 cze 2023, o 17:19

:) :)
Ailis
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 821
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:03
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Ailis » 14 cze 2023, o 17:20

:) :) :) :)
Ailis
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 821
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:03
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: walnut i 12 gości

cron