praca bez znajomości języka

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez Marcin36 » 6 paź 2022, o 22:15

Pracę w Niemczech bez znajomości języka oferuje Mondi Polska. W takich ofertach pracy mamy przeszkolenie do wykonywanych obowiązków odbywa się w języku polskim. Dodatkowo na czas trwania umowy mamy wyznaczonego opiekuna, który nas wspiera. Wyjeżdżając na takich zasadach człowiek czuje się pewnie, a z każdym wyjazdem język nie będzie stanowił już stanowił bariery.
Marcin36
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 50
Dołączył(a): 28 mar 2022, o 20:28
Model: V40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez Sebek4556 » 10 paź 2022, o 09:34

Praca bez języka można znaleźć bez problemu teraz, wiadome lepiej coś tam szprechać ale można i bez tego fajną pracę dorwać, ja tak dorwałem ogłoszenie przez stronę pracawue Znacie? Jak nie to zobaczcie sobie bo tam jest sporo ofert część od agencji część bezpośrednio to znaczy bez pośrednika zależy co chcecie robić i gdzie.
Sebek4556
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 57
Dołączył(a): 28 wrz 2022, o 11:21
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Krystor » 28 kwi 2023, o 09:20

A ja uważam, żę to jednak w dużej mierze zależy zawsze od konkretnej sytuacji. Wiadomo, że jeśli ktoś wykonuje jakiś specjalistyczny zawód, to jednak dobrze byłoby mieć możliwość sprawnego porozumiewania się. Myślicie, że Tu jest praca dla osób po 50 roku życia za granicą bez znajomości języka? Nigdy nie pracowałem w tej branży, więc nie mam pojęcia, jak to wygląda.
Krystor
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 315
Dołączył(a): 23 sty 2023, o 11:46
Model: 3
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez romagueraericka » 28 kwi 2023, o 11:57

Przedstawiciele handlowi w większości przypadków nie posiadają wysokiego poziomu języków. Przeczytajcie ten wpis - https://nysainfo.pl/na-czym-polega-praca-przedstawiciela-handlowego-poradnik-dla-poczatkujacych/. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna ma spore szanse na rozwój w tej branży i osiągnięcie wysokiego pułapu dochodów. Przeciętne zarobki przedstawiciela handlowego mogą wynieść ok. 6-7 tys. złotych brutto miesięcznie.
Avatar użytkownika
romagueraericka
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 kwi 2023, o 11:54
Lokalizacja: Kraków
Model: C30
Rok produkcji: 1990
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez armany22 » 30 kwi 2023, o 14:38

Myśleliście może o tym by postawić na hr szkolenia warszawa ? Ogólnie wiele osób chwaliło sobie takie rozwiązanie, ponieważ dzięki szkoleniom tutaj zawartym można faktycznie zdobyć wielką wiedzę i sporo nowych umiejętności co jest jednak naprawdę bardzo ważne.
armany22
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 3298
Dołączył(a): 16 mar 2021, o 11:14
Model: audi
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Bvyr4fre » 16 maja 2023, o 09:52

Jesteśmy na zakręcie życiowym z narzeczonym i planujemy wyjazd za granicę. Nie mamy żadnych mozliwości w tym kraju, a oczekujemy od życia znacznie więcej. Czy Praca w Holandii dla par może być korzystnym rozwiązaniem? W jakie branże warto się angażować? Gdzie szukać pomocy?
Bvyr4fre
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 maja 2023, o 20:25
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Opole

Postprzez keeblercleveland » 16 maja 2023, o 11:02

Również myślę nad wyjazdem do pracy za granicę.
Avatar użytkownika
keeblercleveland
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 maja 2023, o 10:59
Lokalizacja: Vrbátky, Republika Czeska
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Vrbátky, Republika Czeska

Postprzez ramecki » 31 maja 2023, o 01:22

Można znaleźć pracę w budownictwie za granicą. Jeśli prowadzisz działalność lub planujesz ją założyć i masz doświadczenie w tej branży, to nie powinno być problemów z nawiązaniem współpracy z https://mesoworks.com/. Firma ta poszukuje aktualnie partnerów do wykonania projektów w Holandii i Belgii.
ramecki
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 123
Dołączył(a): 6 maja 2023, o 16:36
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: łódź

Postprzez alok565 » 18 wrz 2023, o 12:06

Mogę Wam polecić portal, który sam regularnie odwiedzam, w poszukiwania wiedzy i nowinek. Jeśli jesteście specjalistami w dziedzinie medycznej lub zainteresowani rozwojem kariery w obszarze opieki leczniczej lub prawnej, to polecam Wam sprawdzić mój ulubiony portal informacyjny - https://medicjobs.pl/znaczenie-nalezyci ... medycznej/ .
alok565
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 794
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 07:59
Model: afda
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: wawa

Postprzez wielkikam » 25 mar 2024, o 20:41

Co do pracy to bardzo cenię sobie kiedy pracodawca odpowiednio motywuje. Np Pluxee (dawne Sodexo) ma fajne rozwiązania https://www.sodexo.pl/ :)
wielkikam
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 38
Dołączył(a): 28 paź 2022, o 07:23
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości