[Informacja dla kupujących] Dylematy przed zakupem

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez Elkempo » 22 lut 2021, o 16:26

Cześć,
nie jestem w stanie wyjaśnić dlaczego, ale zamierzam kupić V50 i jestem praktycznie pewny, że tego dokonam, ale śledzę ogłoszenia już drugi miesiąc i powoli coraz bardziej się motam.
Wpierw myślałem o różnych modelach kombi:
Ford Focus
Ford Mondeo
Renault Laguna
Citroen C5
Ale tak mnie ciągnie do jakiegoś Volvo, że nie widzę już dla siebie ratunku. 8-)
Problemem stał się wybór, czy brać summum 1.8 czy może kinetic ale 2.4?
Niski przebieg, czy ryzykować powyżej 250k?
W końcu poprosiłem znajomego by mi monitorował rynek w Szwecji, ale idzie to strasznie powoli, a ciśnienie rośnie.
Może ktoś ma jakieś przemyślenia i chwilę czasu by coś podpowiedzieć?
Nie obiecuję, że się zastosuję, ale może trochę pomoże mi się zdecydować...
Elkempo
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 lut 2021, o 16:13
Model: V50
Silnik: T5
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ashtyngerhold » 6 cze 2022, o 14:04

Widzę, że jesteś z Gdańska i widzę, że zastanawiasz się nad Citroenem. Dwa lata temu kupiłam samochód w tym salonie citroen https://citroen-zdunek.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Autoryzowane serwisy regularnie inwestują w swoich pracowników wysyłając ich kilka razy w roku na obowiązkowe szkolenia produktowe niedostępne dla warsztatów nieautoryzowanych. Jest to zaleta jeśli chodzi o jakiekolwiek naprawy i usterki.
Avatar użytkownika
ashtyngerhold
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 cze 2022, o 14:01
Lokalizacja: Gdańsk
Model: C30
Rok produkcji: 1990
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez skowronek » 7 cze 2022, o 15:32

Nie dziwię się, ze ciągnie Pana do Volvo, bo to klasa sama w sobie. Dla mnie to ikona motoryzacji i tyle! Sam ostatnio kupiłem XC40 dla żonki i jest nim oczarowana. Kupiłem go w salonie https://volvocarnova.pl/ w Łodzi, bo mieli akurat fajną ofertę cenową. Z tego co widziałem to można tam kupić również modele używane, więc polecam to miejsce. Obsługa na najwyższym poziomie!
skowronek
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 70
Dołączył(a): 21 gru 2021, o 21:56
Model: S40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez dewitqa » 8 cze 2022, o 09:06

Jak dla mnie volvo to najlepszy wybór. Nie wyobrażam sobie jeździć czymś innym, w sumie pewnie dlatego spotykamy się na tym forum :D . Ja co prawda kupowałem auto poleasingowe, ale jeżdżę moim v50 już chyba 4 rok i wszystko jest ok.
Avatar użytkownika
dewitqa
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 cze 2022, o 08:57
Lokalizacja: Gorzów WielkopolskI
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Postprzez joanie46 » 1 sie 2022, o 18:33

To prawda, volvo jest mega i z czystym sumieniem można powiedzieć, że marka na lata.
Avatar użytkownika
joanie46
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sie 2022, o 18:26
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Lubin


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość