Odzież robocza

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Odzież robocza

Re: Odzież robocza

Post przez gofrzyca » 6 lip 2022, o 11:56

Według badań, najbardziej narażonymi częściami ciała na urazy są oczywiście twarz (oczy przede wszystkim), a potem stopy i dłonie. W przypadku tych ostatnich, oprócz urazów, groźne są także środki chemiczne, które mogą wejść w reakcję ze skórą. Bardzo dobrze chronią przed nimi rękawice nitrylowe https://swistowski.pl/pl/131-rekawice - jeśli macie okazje, to warto je wypróbować.

Re: Odzież robocza

Post przez loszka » 28 cze 2022, o 10:33

duzy wybor odpowiednich narzedzi i odziezy zgodnej z wymogami bhp jest tu https://www.egsystem-sklep.pl/

Re: Odzież robocza

Post przez jamnik » 23 cze 2022, o 09:14

Najlepszy sklep z odzieżą roboczą? Tylko: https://grapil.pl Wiem, co piszę bo w róznych sklepach już zamawialiśmy i niestety, wszędzie chińszczyzna. Ubrania szybko sie niszczyły. Potrzebowalismy czegoś, co wytrzyma przynajmniej kilka prań. W Grapil wzięliśmy na próbę - byliśmy zaskoczeni i teraz współpracujemyz nimi systematycznie. Jesteśmy zadowoleni. Nareszcie.

Re: Odzież robocza

Post przez loraa » 19 cze 2022, o 12:11

Dokładnie odzież robocza na pewno na wielu stanowiskach jest czymś ważnym i muszę przyznać, że ja również teraz się na tych elementach skupiam. Muszę przyznać, że zdecydowałam się kupić różnego rodzaju akcesoria do ochrony głowy. Bardzo duży ich wybór za każdym razem możemy znaleźć w https://znaki-bhp.pl/odziez-robocza-i-o ... rona-glowy i myślę, że warto jest właśnie o takich rzeczy zadbać.

Re: Odzież robocza

Post przez albiol » 14 cze 2022, o 19:23

Super jakośc takiej odziezy na pewno znajdziecie na stronie https://fraya.pl/kurtka-czy-softshell-wiosenna-odziez-robocza, kilka rzeczy już tam zamawiałem i jestem bardzo zadowolony z zakupów. Dodatkowy plus za to, że mają ciekawe artykuły w tym temacie i łatwiej wybrać odpowiednie ubrania.

Re: Odzież robocza

Post przez madzik95 » 28 maja 2022, o 21:42

Ja odzież roboczą zamawiam tutaj https://pro-materials.pl/ Podobnie jak narzędzia i akcesoria takie jak nakolanniki, kaski itd. Oferta tego sklepu bardzo mi odpowiada. Jest w czym wybierać a jakość materiałów jest świetna. Ostatnio zamawiałam tam odzież robocza i obuwie na lato.

Re: Odzież robocza

Post przez nadine » 28 maja 2022, o 03:19

Gdyby były Wam potrzebne spodnie robocze Poznań, to koniecznie zerknijcie na ofertę https://msplus.pl/produkty/spodnie-robocze/ . Mają tam zdecydowanie wszystko to, czego potrzebujecie i szeroki asortyment. Zaopatrzycie się u nich w odzież BHP, która dla Twojej firmy i dla Twojej pracy będzie najważniejsza.

Re: Odzież robocza

Post przez loraa » 22 maja 2022, o 12:13

Na pewno w wielu zakładach pracy taka bezpieczna odzież jest wymagana ze względu na dane stanowisko. Ja także u siebie zamontowałam niedawno specjalne piktogramy chemiczne https://znaki-bhp.pl/produkty/224_subst ... czne___clp gdyż właśnie tak jest, że niektóre stanowiska pracy wymagają takich rzeczy. Myślę, że o bezpieczeństwie pracy należy być o krok przed wypadkiem.

Re: Odzież robocza

Post przez konrad88 » 17 maja 2022, o 13:04

spokoo

Re: Odzież robocza

Post przez madzik95 » 8 maja 2022, o 19:48

Ja już od jakiegoś czasu wszystko zamawiam online, nawet odzież roboczą dla pracowników. Bardzo spodobała mi sie oferta tej firmy https://pro-materials.pl/ i regularnie składam tam zamówienia. Bez problemu mozna kupić spodnie robocze, obuwie, nakolanniki i narzędzia.

Góra