Switch to full style

Zwierzaki

Podstawowe informacje, instrukcje obsługi, modele, silniki, wersje
Odpowiedz

Re: Zwierzaki

22 lis 2022, o 11:58

kocham zwierzęta i nie wyobrażam sobie nie mieć przyjaciela w postaci psa lub kota, zawsze jakieś zwierzę było w domu :)

Re: Zwierzaki

21 sty 2023, o 00:20

Bez wątpienia opieka nad zwierzęciem to ogromne zadanie. Tak jak każdy, staram się zapewnić mojemu psu to, co najlepsze. Zastanawiam się nad wprowadzeniem do jego diety olejków CBD firmy Hempets, ponieważ czytałam , że produkty są starannie przebadane i nie posiadają żadnych szkodliwych substancji jak pestycydy czy konserwanty

Re: Zwierzaki

25 sty 2023, o 23:22

Każdy kto ma psa, wie jak teraz jest im ciężko na dworze, podczas spacerów. Pomocne mogą okazać się takie ubranka dla psów - https://www.e-sas.pl/ubranka-dla-psow . To idealna, ochrona przed temperaturą i wodą, spacer to konieczność, niezależnie od pory roku, możemy więc zapewnić naszemu, pupilowi, bardzo komfortowe warunki, podczas spacerów.

Re: Zwierzaki

6 lut 2023, o 00:26

Jakie macie?

__
https://przeszczepywlosow.pl/

Re: Zwierzaki

24 cze 2023, o 11:18

Mam uczulenie na sierść wielu zwierząt i uważam, że z wieloma jest naprawdę dużo roboty, dlatego sama zdecydowałam się jedynie na rybki. Są piękną ozdobą, chociaż też wymagają opieki. Myślę, że posiadając je, warto mieć w domu silikon do akwarium szczególnie w dni wolne i święta może okazać się ratunkiem dla rybek.
Odpowiedz